0%

Dr Clinic Estetik ve Güzellik Merkezi Programı

Dr Clinic, estetik merkezi, güzellik merkezi, diyetisyen, doktor, fizyoterapist vb. işletmelerin süreçlerinin takibi için tasarlanan bir web tabanlı randevu takip programıdır.

Dr Clinic Güzellik Merkezi Programı ile tüm müşterilerinizin alacak, randevu, ödeme takibini kolayca her yerden yapabilmenize olanak sağlar.

Neden Dr Clinic ?

güzellik merkezi programı

Dr Clinic Güzellik Merkezi Programımız; Estetik Merkezi, Güzellik Merkezi, Saç Ekim Merkezi, Diyetisyenler ve Doktorlara özel geliştirilmiştir. Dr Clinic Güzellik Merkezi Programı ile Müşteri, Adisyon, Randevu, Gelir-Gider, Ön Görüşme, Paket Satış, Stok Takibi, Firma, Çalışan, Senet Takibi, Para Puan Takibi, Toplu SMS Gönderimi, Ayrıntılı Raporlama ve Çoklu Şube Yönetimi Yapabilirsiniz.

Güzellik Merkezi, Estetik Merkezi, Diyetisyen, Doktor, Saç Ekim Merkezi, Fizyoterapi Merkezi, Diş Hekimi vb. sektörlerinin ihtiyaçları analiz ederek geliştirilen, satıştan hizmet bakiyesi takibine, muhasebeden randevularınıza, stok takibinden personel yönetimine kadar tüm çözümler için Dr Clinic estetik merkezi yazılımı kalitesinden yararlanın.

Her yerde ve her dilediğinizde randevularınız ve müşterileriniz parmaklarınızın ucunda! Hiç olmadığı kadar hızlı, güvenli ve pratik.

Avantajları Nelerdir?

Her Lokasyondan Erişim

Bilgisayar, telefon, tablet cihazları üzerinden internete bağlandığınız her yerden ek ücret ödemeden sisteminize erişim sağlayabilirsiniz. Farklı cihazlardan erişim sınırlaması yoktur. Dilediğiniz kadar farklı cihazdan sisteme giriş yapabilirsiniz.

Otomatik Yedekleme

Dr Clinic otomatik yedekleme sistemi ile verileriniz yedeklenmektedir. Bilgisayar kaynaklı problemlerden dolayı veri kaybı yaşamazsınız. Ek olarak, sistem üzerinden istediğiniz zaman verilerinizi excel formatında kendiniz de yedek alabilirsiniz.

Sıfır Donanım Maliyeti

Dr Clinic estetik ve güzellik merkezi programını kullanabilmek için herhangi altyapı ve donanım maliyetlerine katlanmak zorunda değilsiniz. Bulut sistemimiz ile herhangi bir donanım maliyeti olmadan web tabanlı sisteminizi kullanabilirsiniz.

İşletme verimliliği

Dr Clinic güzellik merkezi randevu takip programı, işletmenizin müşteri randevularını, sms işlemlerini, tüm alış - satış işlemlerini, ürün - stok vb. takip sistemlerini yöneterek verimlilik kayıplarını minimuma indirmeyi sağlar.

Özellikler

Kimler Kullanabilir